Najdete nás přímo v centru Liberce. Těšíme se na vás :--)

LIFESYSTEMS Expedition 50+ Spray 100ml

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Vysoce účinný repelent s obsahem 50% DEET.

299 Kč
Výrobce LIFEVENTURE
Kategorie moskytiery repelenty
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
Kód produktu 984111.01-100ML varianta: 100ml Na dotaz 299 Kč
   
 

Expedition 50+ je repelent ve formě spreje s dvojí ochranou díky funkci Dual Action.Přípravek s rozšířeným působením kombinuje přírodní pyrethroidy s vysoce koncentrovanou chemikálií DEET za účelem poskytnutí maximální dlouhotrvající ochrany. Přírodní pyrethroid funguje jako kontaktní repelent, takže každý hmyz, který Vám přistane na ruce, okamžitě odradí od kousnutí. Určen pro použití v tropických oblastech, pomáhá chránit před rizikem malárie a dalšími nemocemi přenášenými hmyzem. Aktivní složka: 50% DEET. Odpuzuje moskyty, komáry, mouchy, mušky, ovády, koutule, blechy, klíšťata a další bodavý hmyz. Ideální pro aplikaci na bavlněné oblečení, potítka nebo ponožky. Výdrž přes 10hodin (pohyb nebo vysoká vlhkost v ovzduší mohou vést k nadměrnému pocení a tím snižují účinek repelentu na pokožce.

Přípravek mohou používat děti starší 1 roku. Vyvarujte se postřikování rukou dítěte a používejte v malém množství. Repelent se nanáší přímo na kůži. Zamezte kontaktu se syntetickým oblečením, plastovými obroučky brýlí, hodinkami apod. ; může dojít k jejich znehodnocení.

DEET (N,N-diethyl-m-toluamid) je téměř bezbarvý aromatický amid, který je v kapalném skupenství používán jako účinná složka do repelentních přípravků sloužících k odpuzování bodavého a sajícího hmyzu. Mezi něj náležejí komáři, mouchy, klíšťata a další druhy hmyzu, které mohou být příčinou přenosu a šíření nebezpečných nemocí. DEET hmyz nezabíjí, ale odpudí ho dříve, než se dostane do kontaktu s lidskou pokožkou. DEET byl vyvinut americkým ministerstvem zemědělství v roce 1946 jako reakce na zkušenosti vojáků z pobytu v džungli za 2. světové války a sloužil nejdříve jen armádním účelům. Poprvé byl DEET registrován a uvolněn pro širokou veřejnost v USA v roce 1957.

Podobné produkty

Objem: 100 ml
Hmotnost: 132 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Lifeventure je značka sortimentu cestovního vybavení a zavazadel. Vyrábí ji, spolu se značkami Lifesystems a LittleLife, společnost Lifemarque z Velké Británie. Její tradice sahá do roku 1990.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.