Tuto sobotu otevřeno 10.00 - 12.00
Neohodnoceno

JUREK ELITE XL50 karimatka (198x66x50)

Prodloužená odlehčená samonafukovací karimatka

varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na dotaz
Kód: 950.07035.95-MODRA
Značka: JUREK
1 950 Kč
Kategorie: Karimatky samonafukovací
Záruka: 2 roky
Sbalený stav: d. 19x35 cm
Hmotnost s obalem: 1450 g
Rozměry: 198x66 cm
Tloušťka: 50 mm
? Tepelný odpor (R-Value): 5,2

Odlehčená tvarovaná samonafukovací karimatka tloušťky 50 mm. Nově má oboustranný nasouvací ventil s pryžovou "membranou", který usnadní nafukování, dofouknutí i vyfouknutí karimatky.

Ventil se skládá ze tří částí – tělo ventilu (vlisované v rohu karimatky), oboustranný oranžový ventil (s pryžovou jednosměrnou membránou) a čepička ventilu, která ventil chrání a pojišťuje jeho nepropustnost.

Balení obsahuje:

  • karimatka
  • obal
  • kompresní popruh
  • Sada pro opravu karimatek (lepidlo a dva ústřižky látky)

Obecné pokyny:

  • Při nafukování nepoužívejte žádné hustilky, vzduchové čerpadla ap.
  • TEPLOTNÍ ROZSAH  POUŽITÍ JE OD -20°C DO +50°C !
  • NENECHÁVEJTE PROTO NAFOUKNUTOU KARIMATKU (S UZAVŘENÝM VENTILEM) ZA HORKÉHO DNE VE STANU ČI AUTĚ, NEBO NA SLUNCI !
  • CHRAŇTE karimatku před otevřenými plameny, jiskrami, žhavými uhlíky, horkým vařičem, lampou nebo jiným zdrojem tepla !
  • Chraňte povrch karimatky také proti chlorované vodě například z bazénu ap.
  • VYBÍREJTE DOBŘE MÍSTO, kam karimatku položíte a kde ji budete používat, aby nedošlo k jejímu propíchnutí či poškození. DÁVEJTE POZOR hlavně na ostré kameny, štěrk, větvičky, jehličky, šišky, suchou trávu a jiné ostré předměty. Pokud karimatku propíchnete, použijte k opravě přiložené lepidlo (popř. záplaty), či jiné vhodné lepidlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh firmy JUREK začíná našeho u otce Stanislava st. - čalounického mistra, který dokázal vyrobit téměř cokoliv, od matrace, přes stan, batoh, spacák, až po historický nábytek.

Byli jsme tři kluci a otec nás v každé volné chvíli bral do přírody, do hor, dělal nám potřebné vybavení, a později na nás dohlížel, když jsme si ho sami vyráběli.

Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím. My však již měli s jejich šitím a používáním mnohé zkušenosti, a tak se zrodila myšlenka jejich výroby.

Dnes je rok 2022 a stany děláme už víc než 30 let. Naši zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad nám pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a měli bychom dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále bychom rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje našich výrobků a vy z nich nyní můžete čerpat.

Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.

Čalounické služby už neprovozujeme, ale pokračujeme v odkazu našeho otce, vyrábět kvalitní, spolehlivé a trvanlivé vybavení, a poskytovat k němu celoživotní servis.

Být spolehlivým a věrným partnerem všech dobrodruhů, romantiků a cestovatelů při jejich toulkách krajinou kdekoliv na světě, který je na blízku v každé situaci a za všech okolností.

To je vize, se kterou firma vstupuje do třetího desetiletí své existence.

Stanislav ml. a Radim Jurkové

Zpět do obchodu