Najdete nás přímo v centru Liberce. Těšíme se na vás :--)

Klub Windsport.cz

 

VÍTEJTE V KLUBU WINDSPORT.CZ

Členství v klubu Windsport získáváte registrací, která je zdarma. Ukončení členství můžete provést prostřednictví e-mailové zprávy nebo v nastavení svého internetového účtu.

DOBÍJENÍ KLUBOVÉ PENĚŽENKY

Zákazník registrovaný v klubu Windsport od nás zdarma získává klubovou peněženku. Do této peněženky budou při každém nákupu nad 200,- Kč připočteny body dle výše jeho momentální útraty za příslušný nákup.
Za každé 2,- Kč obdržíte 1 bod. 
Peneženka se Vám bude tak průběžně dobíjet.
Při mimořádných příležitostech Vám budeme dobíjet Vaši peněženku i ZDARMA,
(např. Vánoční akce + 1000 bodů ZDARMA).

AKCE PRO ČLENY KLUBU

Několikrát za rok pro Vás připravujeme zvýhodněné akce. Můžete nakoupit ještě výhodněji, nebo nabízíme další zajímavé klubové benefity a dárky. O těchto slevách a akcích Vás budeme informovat na Vámi uvedené e-mailové adrese.

NÁKUP S KLUBOVOU PENĚŽENKOU

Nákup s peněženkou je velmi jednoduchý. Za každých 1000 bodů získáváte slevu 50,- Kč na příští nákup. Pro čerpání bodů je třeba mít v klubové peněžence minimální částku 1000 bodů. Maximální čerpání pro jeden nákup je 5000 bodů. Body lze uplatnit i na zlevněné zboží a zboží v cenových akcích! SLEVY SE TAK SČÍTAJÍ.

Ve výjimečných případech nebo z technických důvodů může být platnost bodů ve Vaší peněžence ukončena. O tom Vás budeme vždy informovat v předstihu e-mailem, abyste měli dostatečný čas body vyčerpat.

KONEC SE SCHOVÁVÁNÍM ÚČTENEK

Doklad o nákupu budeme evidovat za Vás. V případě reklamace již nemusíte prohledávat celý byt a hledat doklad o nákupu, zařídíme to za Vás. Ve Vaší peněžence budeme skladovat doklad o Vašem nákupu min. po dobu 3 let.

Pro využívání výhod v klubu WINDSPORT.CZ je třeba provést registraci a uvést všechny požadované údaje, abychom mohli výše uvedené výhody realizovat. Při čerpání výhod může prodavač požádat o prověření totožnosti, zda se jedná skutečně o osobu dotyčnou, aby nedošlo k zneužití Vašich údajů a klubové peněženky. Výhody plynoucí z registrace v klubu Windsport může uplatnit pouze registrovaná osoba. Vydavatel zákaznické karty či registrace WINDSPORT Liberec si vyhrazuje právo měnit výhody či omezit nebo ukončit platnost registrace v klubu Windsport. Vaše osobní údaje jsou použity pouze pro administraci v klubu a nejsou přístupné dalším osobám. Výše uvedené ceny a limity jsou vždy včetně DPH.

V budoucnu pro Vás chceme organizovat i další akce.
Budeme se těšit na další spolupráci.


Váš Windsport team :)