Tuto sobotu otevřeno 10.00 - 12.00
Neohodnoceno

JUREK ULLI 2 stan

Ultralehký dvouvrstvý stan pro dvě osoby

varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na dotaz
Kód: 950.01197.95-CEDROVE ZELENA
Značka: JUREK
8 145 Kč
Kategorie: 2 osoby
Záruka: 2 roky
Barva: Zelená
Počet osob: 2
Sbalený stav : d.16x42 cm
Celková hmotnost : 2,0 kg
Počet vchodů : 2
Počet křížení prutů: 1
Vodní sloupec tropika : 5000 mm
Vodní sloupec podlahy : 15000 mm
Sezonní použití: celoroční
Řada: ULTRALITE

Ultralehký dvouvrstvý stan. Jednoprutá konstrukce s krátkým příčným obloukem přináší pohodlný vnitřní prostor. Velká apsida je vhodná k uložení věcí a k vaření. Vnitřní stan je z černé moskytiéry.

Kompletní výrobek obsahuje:

  1. vnitřní stan a tropiko
  2. kolík stanový: 10 ks
  3. duralový  prut  SM 7001-T6 Ø 8,5 mm 345 cm: 1 ks
  4. duralová výztuha SM 7001-T6 Ø 9,5 mm 114,5 cm: 1 ks
  5. kotvící šňůra dlouhá (2 m): 4 ks
  6. obal na stan
  7. obal na kolíky
  8. obal na konstrukci
  9. opravná sada (samolepící záplata a 12 cm duralová trubka)
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Příběh firmy JUREK začíná našeho u otce Stanislava st. - čalounického mistra, který dokázal vyrobit téměř cokoliv, od matrace, přes stan, batoh, spacák, až po historický nábytek.

Byli jsme tři kluci a otec nás v každé volné chvíli bral do přírody, do hor, dělal nám potřebné vybavení, a později na nás dohlížel, když jsme si ho sami vyráběli.

Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím. My však již měli s jejich šitím a používáním mnohé zkušenosti, a tak se zrodila myšlenka jejich výroby.

Dnes je rok 2022 a stany děláme už víc než 30 let. Naši zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad nám pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a měli bychom dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále bychom rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje našich výrobků a vy z nich nyní můžete čerpat.

Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.

Čalounické služby už neprovozujeme, ale pokračujeme v odkazu našeho otce, vyrábět kvalitní, spolehlivé a trvanlivé vybavení, a poskytovat k němu celoživotní servis.

Být spolehlivým a věrným partnerem všech dobrodruhů, romantiků a cestovatelů při jejich toulkách krajinou kdekoliv na světě, který je na blízku v každé situaci a za všech okolností.

To je vize, se kterou firma vstupuje do třetího desetiletí své existence.

Stanislav ml. a Radim Jurkové

Zpět do obchodu