Tuto sobotu otevřeno 10.00 - 12.00
Neohodnoceno

PRIMUS termoska vakuová sv.zelená 0.35l

Lehká a kompaktní malá termoska

Skladem na prodejně (2 ks)
Kód: 530.7323598
Značka: PRIMUS
549 Kč
Kategorie: termosky a lahve
Záruka: 2 roky
Barva: Zelená
Objem: 350 ml
Hmotnost: 286 g
Rozměry: 210x68 mm

Dvouplášťová vakuová termoska jejíž vnitřní i vnější plášť je vyroben z 18/8 nerez oceli.Práškově lakovaný povrch zajišťuje lepší uchopení a zvyšuje odolnost. Termoska je dodávána s rychlouzavírací zátkou, která umožňuje nalévat její obsah bez povolování pouze stiskem knoflíku na zátce. Termoska má vynikající izolační vlastnosti, skladnost, nízkou hmotnost a je velmi odolná proti porušení nárazem při pádu. Po naplnění při 95°C je obsah 60°C teplý ještě po cca 16-ti hodinách.

VLASTNOSTI:

  • Dvojité silikonové těsnění
  • Rychlé uzavírání
  • Snadná demontáž pro vymytí zátky
  • Vakuová izolace
  • Nerezová ocel vně i uvnitř
  • Stříbrné pokovení pro maximální izolaci
  • Práškově lakovaný povrch


Návod na použití: Termosku předehřejte pomocí horké vody pro horké nápoje, nebo ochlaďte studenou pro studené. Déle udrží teplotu. Nepoužívat v mikrovlnné troubě ani v mrazáku. Nepoužívat pro nápoje sycené Co2. Zvyšování tlaku může způsobit vyražení zátky značnou silou. Pozor na zkvašení sladkých nápojů v uzavřené termosce (dochází ke zvýšení tlaku a poškození zátky).
Je-li to možné, vyhněte se používání termosky na dětskou stravu vyrobenou s horkým mlékem. Může dojít k rychlému vývoji bakterií a ke kvašení. Použijete-li termosku pro mléko nebo dětskou stravu, zajistěte aby to bylo pouze na krátkou dobu a vždy po použití termosku pečlivě vymyjte.

Před prvním použitím je třeba termosku umýt. Lahev je možno mýt v myčce nádobí. Při ručním mytí vždy použijte mycí prostředek a poté termosku řádně vypláchněte čistou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Primus je švédská firma s dlouholetou tradicí. Od roku 1892 vyrábí outdoorové vybavení pro vaření. Její produkty nabízí kvalitní provedení dovedené k dokonalosti a moderní design. Firma se ale může pyšnit i historickými úspěchy. Jejich výrobky se podívaly na nejslavnější expedice světa spolu s Roaldem Amundsenem, Edmundem Hillarym nebo Tenzingem Norgyem.

Zpět do obchodu