Tuto sobotu otevřeno 10.00 - 12.00
Neohodnoceno

PINGUIN AURA integrovaný vařič s hrncem

Set vařiče a hrnce s nejlepší možnou účinností ohřevu.

varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 410505.01-MODRA
Značka: PINGUIN
2 090 Kč –34 % 1 379 Kč
Kategorie: vařiče a doplňky
Záruka: 2 roky
? Materiál: Nerezová ocel, eloxovaný hliník
Palivo: Plyn
Přepravní pouzdro: Ano
Objem (celkový/využitelný): 1250/1000 ml
Rozměr: ⌀125 x 235 mm
Příkon: 1150 W
Hmotnost: 485 g
Závětří : Ano

Aura je nejefektivnější varný systém v nabídce Pinguin. Díky tepelnému výměníku, závětří a přímému spojení hrnce a vařiče bylo dosaženo účinnosti, při které je možné uvařit až 27 litrů vody na jednu malou 230g kartuši.

Set Aura obsahuje plynový vařič se standardním závitem EN417, nádobu o užitném objemu 1L s víčkem a neoprenovým izolačním obalem a síťovaný přepravní obal.

Vařič. Samotný vařič je tvořen nerezovým hořákem a závětřím, které slouží ke spojení s hrncem bajonetovým principem. Dále je zde i piezo zapalovač, ventil a plastové nožičky, díky kterým můžete vařič v případě potřeby odstavit na zem. Vařič je možné i s malou kartuší vložit do hrnce a celý komplet takto bezpečně přenášet.

Hrnec. Hrnec je vyrobený z eloxovaného hliníku. Díky této úpravě je povrch pevný, tvrdý a otěru odolný. Na stěně hrnce jsou vyznačeny objemové rysky s rozlišením 250ml. Rukojeť je vyrobena z nerezového drátu a je opatřena silikonovou žáruvzdornou bužírkou. V případě potřeby ji lze sklopit.Ke dnu nádoby je navařen tepelný výměník, po jehož obvodu je závětří. To slouží jak k ochraně výměníku, tak především k bajonetovému spojení s vařičem.

Doplňky. Součástí sady je neoprenový obal na hrnec, díky kterému můžete s nádobím manipulovat bez nebezpečí popálení. Na obalu jsou našita poutka, do niž lze zasunout například příbor nebo zapalovač. K obalu můžeme připevnit závěsné poutko, díky kterému můžete hrnec i s vařičem a kartuší zavěsit například na větev stromu v případě, že nebude k dispozici dostatečně rovný podklad. Plastové víčko je tvarované tak, aby bylo možné do Aury v případě potřeby vložit i velkou 450g kartuši. V tom případě však bude nutné nést vařič odděleně. Víčko je perforováno malým otvorem pro vypouštění páry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu