Najdete nás přímo v centru Liberce. Těšíme se na vás :--)

JUREK příslušenství DUO/TRIO pláštěnka

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 
 • 1 z 2

Příslušenství pro přístřešek proti dešti z pláštěnek Jurek pro spaní ve volné přírodě.

Běžná cena 756 Kč
Ušetříte 76 Kč (–10 %)
680 Kč
Značka JUREK
Kategorie Pláštěnky a ponča
Záruka 2 roky
Zvolte variantu
Kód produktu 950.08050.95-XX varianta: xx Na dotaz 756 Kč 680 Kč
   
 

Jedná se o příslušenství, pomocí kterého lze z pláštěnek DUO a TRIO vytvořit jednoduchý přístřešek proti dešti pro spaní ve volné přírodě.

Přístřešek má po postavení tyto rozměry 

 • šířka cca 140 cm, výška cca 80 cm a délka podle velikosti pláštěnky:
 • pro vel.S cca 180 cm
 • pro vel.M cca 200 cm
 • pro vel.L cca 225 cm
 • pro vel.XL cca 245 cm
 • pro vel.XXL cca 265 cm

Balení obsahuje:

 • duralový prut (oblouk)
 • spojovací popruh
 • kotvící šňůry
 • duralové kolíky

 Návod na stavbu:

 1. Konce složeného duralového oblouku zasunete do vnitřních plachtových ok spojovacího popruhu. Za vnější oka připíchnete popruh dvěmi kolíky k zemi (což usnadní stavbu ve větrném počasí).

 2. Pláštěnku přehodíte přes oblouk a suchým zipem, umístěným za krkem, přichytnete k oblouku uprostřed. Na okrajích pláštěnky sepnete druky nejblíže keprovky s trojúhelníčkem (u rukávů).

 3. Krátké kotv. šňůry přivážete k trojúhelníčkům v rozích pláštěnky. Pomocí nich a kolíků přístřešek vypnete. Dvěma kolíky, kterými byl připíchnut popruh, spolu s dlouhými kotv. šňůrami stabilizujete za trojúhelníčky okraje pláštěnky v prostoru rukávů.

Podobné produkty

Hmotnost 320 g
Velikost při sbalení: délka: cca 41cm (prut SM 7001-T6), průměr: cca 4 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Příběh firmy JUREK začíná našeho u otce Stanislava st. - čalounického mistra, který dokázal vyrobit téměř cokoliv, od matrace, přes stan, batoh, spacák, až po historický nábytek.

Byli jsme tři kluci a otec nás v každé volné chvíli bral do přírody, do hor, dělal nám potřebné vybavení, a později na nás dohlížel, když jsme si ho sami vyráběli.

Na počátku 90. let založili otec se synem Stanislavem ml. čalounickou dílnu. V té době byly kvalitní kopulovité stany velmi nedostatkovým zbožím. My však již měli s jejich šitím a používáním mnohé zkušenosti, a tak se zrodila myšlenka jejich výroby.

Dnes je rok 2022 a stany děláme už víc než 30 let. Naši zákazníci s nimi procestovali všechny kontinenty a prošli všemi klimatickými podmínkami. Odevšad nám pak přiváželi cenné rady, kde něco přidat nebo naopak ubrat, co funguje a měli bychom dále rozvíjet, nebo co je naopak navíc a dále bychom rozvíjet neměli. Všechny tyto zkušenosti se promítly do vývoje našich výrobků a vy z nich nyní můžete čerpat.

Kromě stanů dnes v katalogu naleznete také spací pytle, karimatky a další vybavení potřebné k bezproblémovému pobytu v přírodě.

Čalounické služby už neprovozujeme, ale pokračujeme v odkazu našeho otce, vyrábět kvalitní, spolehlivé a trvanlivé vybavení, a poskytovat k němu celoživotní servis.

Být spolehlivým a věrným partnerem všech dobrodruhů, romantiků a cestovatelů při jejich toulkách krajinou kdekoliv na světě, který je na blízku v každé situaci a za všech okolností.

To je vize, se kterou firma vstupuje do třetího desetiletí své existence.

Stanislav ml. a Radim Jurkové